MUHTARIN SLOGANI 'DEPREM ÖLDÜRMEZ ŞARTLARA UYGUN OLMAYAN BİNALAR ÖLDÜRÜR'

Bir zamanlar Mahallesinin sorunlarını çözmek için çareyi başbakana yazmakta bulan ve altyapı üstyapı sorunlarını büyük oranda çözülmesini sağlayan üsküdar Selamiali mahalle muhtarı Zeki Hacıosmanoğlu seçim vaadinde depreme karşı mahallesinde dönüşümün yapılmasını sağlamak.

MUHTARIN SLOGANI 'DEPREM ÖLDÜRMEZ ŞARTLARA UYGUN OLMAYAN BİNALAR ÖLDÜRÜR'
15 Aralık 2023 - 23:32 - Güncelleme: 16 Aralık 2023 - 01:14
İstanbul Üsküdar'ın renkli simalarından Selamiali mahalle muhtarı Zeki Hacıosmanoğlu mahallesinden yeniden aday olurken bu sefer hedefine deprem riskine karşı mahallesinde dönüşümün sağlanması.


Muhtar Zeki Hacıosmanoğlu yeni seçim dönemi için hazırlattığı seçim broşöründe mahalle sakinlerine büyüdüğü mahalleye hizmet imkanı verdikleri için teşekkür etti.
Zeki Hacıosmanoğlu bir zamanlar mahallesinin sorunlarının çözümü yolunda destek veren basın mensuplarınıda unutmadı. onalarada teşekkür etti.


31 Mart 2023 seçimlerinde adaylığı açılayan Hacıosmanoğlu bu sefer depreme dikacağı vaadinde bulunuyor.kat çekerek en eski yerleşimlerden olan mahallesinde dönüşümün sağlanması için çalışacağı vaadinde bulunuyor.


'DEPREM ÖLDÜRMEZ ŞARTLARA UYGUN OLMAYAN BİNALAR ÖLDÜRÜR diyenSelamiali Mahalle muhtarı Zeki Hacıosmanoğlu. Kendi Mahallesi başta olmak üzere merkez mahallelerde yetkililerin bir an önce çözüm üretmesini bu süreçte stk larında destek vermesi ni istedi. Bazılarının yoğunluk gerekçesinin arkasına saklanarakl çözümüün önünü tıkadıklarını söyleyen Hacıosmanoğlu bilhassa onların  çözüm üretmek zorunda olduklarını insanlar göçük altında kalırsa en büyük sorumlukda  onların tabi biraz kendilerini sorumlu                     hissdiyorlarsa tabi diyerek siteminide dile getiriyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum